| AngelCrystals a întrebat:

As dori sa-mi recomandati o tableta, dar nu ipad sau galaxy tab.pretul sa fie in jur de 15. 000 de lei.

3 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Vrei tableta! Excellente iti pot recomanda 1 cu cea mai amre placere happy
HTC JETSTREAM du-te analizeazo nu cred ca are pucte slabe si e una din cele mai buna tablete din lume happy
dar s-ar putea sa coste ceva mai mult de 15 mil oricum am o a 2-a varianta HTC Flyer e mai iestina dar tot buna e!
Funda? Ty!happy

PS:Succes!

| AngelCrystals explică:

Esti cretin am zis fara ipad si lasa-ma dracului cu site-ul tau

| edy141 a răspuns:

Pai ar mai fii si Mac