| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
As dori sa realizez o aplicatie Android/IOS si pentru asta am nevoie de ajutorul tau:
De ce fel de aplicatie simti tu ca ai avea nevoie in viata de zi cu zi? Ce te-ar ajuta pe tine sau comunitatea in care traiesti sa treci/treceti mai usor peste problemele zilnice?

Multumesc!

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Una care sa elimine cersetorii de idei.

| CevaChestiosenie a răspuns:

Un joc epic de care sa nu te plictisesti niciodata laughingwinking

| TheFragranceMaster a răspuns:

Nu stiu daca exista, dar mi-ar placea o aplicatie care sa ma anunte cind apare in film nou! De unde-l descarc, subtitrare sau nu, pe ce site il pot vedea etc.

| Asybelle a răspuns (pentru sltlp):

Se numeste "Studiul pietei" in caz ca nu stiai, si se realizeaza de oricine sanatos la cap care vrea sa lanseze ceva pe piata. Nu te apuci sa faci o "chinezarie" de care apoi nu are nimeni nevoie!

| Asybelle a răspuns (pentru TheFragranceMaster):

Multumesc frumos!

| Asybelle a răspuns (pentru CevaChestiosenie):

Multumesc!

| sltlp a răspuns (pentru Asybelle):

Tot orice om sanatos stie ca studiul pietei se face pe alte platforme, nu TPU.