| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu mai multe informatii despre acea oferta de la Orange cu iphone 5 c-ul. Daca te duci cu o versiune mai veche a iphone-ului iti face reducere 100%? Si daca ma duc cu un iphone 3 gs cat imi face reducere, tot la fel sau gen 70-80%? Si trebuie sa am si abonament, nu? Cam cat ar fi abonamentul lunar daca am luat iphone-ul prin "schimb" de iphone vechi? Multumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Reducerea este de 10%.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Informatii despre oferta BuyBack valabila in Bucuresti gasesti aici https://www.orange.ro/iphone/. Acolo poti introduce modelul tau de iPhone si poti afla ce discount primesti.
O zi buna,
Orange Helpers

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru un iphone vechi iti da un cupon de reducere la achizitia oricauri iphone 5C sau 5s cu conditia sa iti prelungesti contractul cu 2 ani. Cuponul ala variaza in functie de modelul vechi de iphone

| OnuOnulică a răspuns:

Reducerea este doar de 15% deci merita.