| raluioana a întrebat:

Buna as dori sa va adresez urmatoarea intrebare.In urma cu cateva zile mi-a fost reinstalat windows-ul iar toate fisierele s-au sters insa nu cred ca si de pe hard-disk.As dori sa stiu cum as putea recupera fisierele dintr-o anumita partitie (aceasta fiind partitia K) daca acum nu mai am acea partitie.ma poate ajuta cineva? dau funda happy

9 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Dai recuperare cu acest soft este super tare : iCare Recovery
http://dl.fisier.ro/......4.rar.html

| KodrutZ a răspuns:

Pentru partitii duse nu prea se mai face cu recuva treaba. Sanse de recuperare sint, insa se folosesc mai multe softuri specializate si poate dura in jur de o saptamana. Desigur, se poate rezolva si mai repejor, depinde cum ai noroc si DACA ai noroc. Daca chiar iti doresti datele respective si esti dispusa sa platesti pentru asta, te pot ajuta. Din pacate, am nevoie de acces direct la hard disc/calculator. De unde esti?

| Alexandro9050 a răspuns:

In my computer la windows old

| raluioana explică (pentru Alexandro9050):

Si unde anume trebuie sa dau pentru a gasi acea optiune cu windows old?

| Alexandro9050 a răspuns (pentru raluioana):

My computer, c: iar apoi este un folder pe nume windows old

| maxfan a răspuns:

Odata ce ai schimbat windowsul si ai sters partitiile nu poti sa mai recuperezi acele fisere!

| sparkyy1990 a răspuns:

Ar fi o solutie. Exista un program numit RECUVA...intri pe google si il cauti dar nu iti va da decat vreo 80% parca din fisiere in orice caz eu am gasit si fisiere din nainte de a avea eu hardul meu se poate sa le gasesti >>dai funda?

| sparkyy1990 a răspuns:

Buna exista un program numit RECUVA eu am patit la fel ca si tine si le-am recuperat cu acest program. Dai funda?

| raluioana explică:

Am instalat acest program insa problema este ca eu nu mai am in calculator partitia pe care vreau sa o recuperez(adica partitia K)