| Surrounded a întrebat:

as dori setarile de internet de la Motorola WX306. Sau cum as putea sa intru pe internet, de fiecare data cand dau sa ma conectez imi spune GPRS neabonat. Cum fac sa pot intra si eu pe internet care sunt setarile, etc. happy P.S. Sunt pe Vodafone si am 15mb de internet!

Răspuns Câştigător
| RiperruzAditz a răspuns:

Https://www.vodafone.ro/......index.htm. eu is pe Orange la mine e la fel succes

| Surrounded explică (pentru RiperruzAditz):

Imi spune ca e pagina de eroare. si ca nu poate fi incarcata. help?

| Surrounded explică (pentru RiperruzAditz):

Nu ma lasa sa accesez pagina spune "pagina indisponibila" help?

| RiperruzAditz a răspuns (pentru Surrounded):

Mane da-mi nr tau de telefon cati fac eu setariele. Va trebui sa primesti un cod prin sms iti dau nr meu si mil trimiti prin sms si gata s- a facut. Doar da-mi numarul tau

| Surrounded explică (pentru RiperruzAditz):