| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
As dori si eu sa imi recomandati un cooler bun pentru un procesor Intel core 2 quad q6600, acesta pe care il am este si vechi si nici numai merge bine, pasta termica am schimbat-o dar degeaba in full load are 60 de grade, si as dori un cooler pana in 80 de lei.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DragonSlav a răspuns:

Un cooler bun ar fi Zalman CNPS 9500 poti sa.l cumperi de pe site-ul http://www.pcgarage.ro/coolere/zalman/cnps-9500-at-skt-775/ dar uita.te si ce socket ai la placa de baza.