| raduking a întrebat:

As dori si eu sa stiu ce ati prefera intre un IPHONE 4 si un SAMSUNG GALAXY S si de ce?

Răspuns Câştigător
| mousemagic a răspuns:

Galaxy S pentru ca :
e mai ieftin
e mai mare 4 inches(iphone are 3.5)
are bluetooth 3.0 (iphone are 2.1)
are android(nu prea imi place ios4)
si tine mai mult bateria 750h-2g 576h-3g(la iphone 300h-2g si 3g)

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Un iphone 4 ...fiindca indiferent cum o iei, iphone 4 e superior la toate capitolele!
. poate m-as gandi de 2 ori daca ar fi vorba de un Samsung galaxy tab...dar in final tot pe iphone cred ca mergwinking

| Narcis2007 a răspuns:

Eu m-am "jucat" si cu iphone 4 si cu galaxy s si pot zice ca samsungu e mai bun...

| Oproo a răspuns:

Iphone 4! este o marca mai buna si este mai vestitia are mai multe aplicati! si m-i se pare mult mai frumos! (si e mai fain cand te intreaba lumea : ce teleofn ai? -un Iphone b-) happy dar si SAMSUNG GALAXY S are partii bune dar eu tot la Iphone raman :X:X laughing ~~~FUNDA~~~?

| medgirl a răspuns:

Pai eu as alege Samsung Galaxy, deoarece e si mult mai ieftin si plus ca are pe alocuri si cate ceva mai bun de Iphone 4.De fapt, Iphone 4 este construit in mare parte de Samsung si putin LG.deci nu are rost sa investesti in Iphone 4.parerea me!

| AndreYutzUU a răspuns:

Iphone 4 pentru ca este destul de puternic,are mai multe posibilitati,am si eu unul, tata are o firma de telefoane, iti garantez eu ca iphone 4 este bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galaxy s. iphone e de fite, plus ca numai cei din SUA beneficiaza de unele chestii. asta asa sa nu-ti mai zic ca-ti iei dacie la mana a 2-a cu 30 de milioane big grin

| niku93 a răspuns:

Samsung i9000 GALAXY S 1.369 lei
Apple iPhone 4 2.449 lei

| Katherinna a răspuns:

Samsung pentru pret si pentru angry birds free
iPhone pentru rapiditate si coolness

| HellsBells a răspuns:

Eu as merge pe Samsung Galaxy S.De ce?
In primul rand pretul.
Apoi:
- display mai mare, baterie mai puternica;
- sistem de operare Android, v2.1
-Ecran Super Amoled, cu culori realistice.
-raport calitate/performanta/pret foarte bun.
-Samsung Galaxy dispune de o memorie interna de 8/16 gb, dar poti adauga card microsd de pana la 32 gb.(Apple nu dispune de slot card, dar memoria sa interna este insasi de 16/32 gb)

Daca nu te doare buzunarul poti alege marul.winking Dar eu iti recomand Samsung Galaxy S.