| slazzer a întrebat:

As dori un program de proiectat case, un program simplu si usor. Vreau doar sa proiectez cum sa arate casa inainte sa o duc la un proiectant sa faca calculele si ultimele corectari!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lenea e cucuoana mare, ia frate o rigla, un creion si o foaie de caiet studentesc de matematica, o ptaratica =1 ml, o faci cum doresti dupa care arhitectul intervine cu modificari, o sa inteleaga tot ce ai vrut tu sa desenezi ca nu degeaba e arhitect

| SonicAndrei a răspuns:

Este program de la Google dar nu mai știu exact cum se numește... Îți construiești tu casa și curtea.

Dacă nu, există Minecraft.

| deny2013 a răspuns:

Envisioneer Express 5.0 sau Sweet Home 3D 3.2

| Rotaru_Iulian_1991 a răspuns (pentru deny2013):

Care il consideri mai complet?

| Maxim_Eugen_1987 a răspuns:

Cat costa un proiect

| Nulica_Pesa_1947 a răspuns:

Vreau sa proiectez o casa mica 65 mp.

| Niculae_Mariano_1991 a răspuns:

Buna ziua as dori si eu un program pentru un proiect de acoperis am facut o casa si si nu stiu ce acoperis s
ai fac