| anonim_4396 a întrebat:

as putea sa aflu parola cuiva de pe facebook chiar daca nu am id acelei persoane? daca stiti va rog spuneti-mi si mie.multumesc

5 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Nu se poate asa ceva. Daca exista o metoda, nu mai avea nimeni cont.

| akka4 a răspuns:

Ba sigur ca exista metodewinking 1.inviti persoana respectiva pe la tine, si o lasi sa intre pe facebook de pe pc tu de preferat cu browserul mozilawinking si il setezi sa salveze automat toate parolele care sunt scrise in elwinking simplu nu? functioneaza 100%winking iar2. poti folosi un keylogger dar metoda asta este putin mai complicata. dar este mult mai buna deoarece iti da acces total la pc-ul victimeiwinking Spor la treabawinking

| sillvana a răspuns (pentru akka4):

Buna si cum as putea sa folosesc keylogger? ce trebuie sa fac? te rog mult daca stii ajuta-ma si pe mine.happy

| akka4 a răspuns (pentru sillvana):

Ti-am spus este complicat sa faci cu key. mai ales daca nu l-ai mai folosit nici-odata:p pentru inceput cauta tutoriale pe internet cum se folosestewinking

| sillvana a răspuns:

Mersi