| StefaniaEls10 a întrebat:

As vrea raspunsuri cat mai curand. Am un aparat Nikon Coolpix l810 de vreun an dar n-am avut nicio problema cu el pana azi. I am pus baterii incarcate si l am pornit
A scos sunetul pe care il face de obicei cand se aprinde,obiectivul a iesit putin in exterior insa apoi imediat s a strams la loc. Apoi a tot continuat sa faca asa. Ecranul era negru pana a aparut o atentionare. Spunea sa indepartez capacul, sa opresc aparatul si apoi sa l aprind. am facut asta si acelasi lucru. aveti idee ce ar avea? Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai cum adica, pornesti aparatul cu capacul pe obiectiv? sad

| StefaniaEls10 explică:

Nu. Asta e ideea
Desi nu are capacul pus, asta spune