| SkyZ0 a întrebat:

Buna as vrea sa cumpar acest psp http://www.emag.ro/console_hardware/consola-psp-sony-100 4--pPSP-E1004 si as dori sa stiu daca poate fi modat :D

Răspuns Câştigător
| Myr3ll1994 a răspuns:

Da desigur ca merge si eu am unul exact la fel si l-am modat.

| SkyZ0 explică (pentru Myr3ll1994):

Lai modat tu personal?

| Myr3ll1994 a răspuns (pentru SkyZ0):

Nu eu un prieten

3 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Salut,, In locu tau eu mas lua psp 3004 findaca am vrut si eu sa-mi iau,, si ai mai bun decat asta carel vrei tu,,da cu modarea,,,auzi uite id-ul meu, si vorbim bine,, daca vrei daca nu... silviu. pustiu23.