| CRiss_9116 a întrebat:

Bunahappy. as vrea sa fac un filmulet cu programul "Windows Movie Maker"dar nu ma prea pricepbig grin.ma poate ajuta cineva?happy

Răspuns Câştigător
| 8paulica a răspuns:

Pai bagi pozele/videourile in program(in lista de langa ecranul acela mic)iar apoi le pui pe banda unde scrie VIDEO. Apoi pui muzica exact la fel si dupa ce s-au incarcat mel. le pui pe banda de jos unde scrie MUSIC/TRACK(sau cam asa ceva) si dupa acea poti trage pozele pe banda ca sa tina mai mult aceeasi imagine si poti pune efect pentru poza(sa fie intoarsa, alb-negru, sa se transforme din culoare in culoare, etc)sau efecte intre poze diferite(lini, inimi, stele, cercuri, dizolvare, etc). Sper sa-ti fie de folod.SUCCES!

2 răspunsuri:
| rotaruia a răspuns:

Nu te supara pe mine pentru raspunsul meu "critic" tongue insa ai optiune de help in windows movie maker. si iti explica acolo mult mai bine decat ti-ar putea explica cineva in cateva randuri de aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu scrie pe youtube how to use windows movie maker