| AlexxMari23 a întrebat:

Buna,as vrea sa imi cumpar o tablete,nu foarte scumpa dar sa fie buna, as vrea cateva exemple si daca se poate sa se explice cat de functoinala este.

Răspuns Câştigător
| iDangerous a răspuns:

Eu am de la Allview, de vreo juma de an. Şi mă pot plânge doar că are nişte probleme cu softul din fabrică, dar nu este ceva grav. Eu am dus'o în service şi apoi nu mi-a mai făcut figura asta. În rest e bună. Acum depinde şi pentru ce o vrei.

2 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Samsung Galaxy Tab.
Costă cam 1000 lei, dar merită.
Cumpăr-o de la Altex. Acolo sunt mai ieftine. Sau chiar de la Intend.

Dacă vrei o tabletă mai ieftină, recomand un Allview (cu mimim 500 lei). E firmă românească.

Dar eu recomand Samsung, urcă puțin prețul. Dacă alegi un Galaxy Tab 3 vei fi mulțumit. Dar e și foarte scumpă.