| Anisia02 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti cum pot scapa de un virus, imi trimite mass singur oh go on, Multumesc.

5 răspunsuri:
| PeAcE a răspuns:

Buna. Daca este virusul acela cu Photo:D..., atunci cred ca ti-ar folosi asta http://www.umbluliber.com/uncategorized/cum-sa-scapi-de-virusul-foto/. Daca urmezi toti pasii sigur vei scapa de virus.Succes!

| Rihanna a răspuns:

Http://devbuilds.kaspersky-labs.com/devbuilds/AVPTool/ descarca'l, instaleaza'l, scoate cablul de la net/modem, opreste antivirusul de pe pc'ul tau, daca ai ai, si scaneaza pc'ul cu programul ala.stergi tot ce detecteaza, dai restrat, pui cablul de la net la loc si reactivezi antivirusul tau.bafta si alta data uita'te de 2 ori pe ce dai click;)

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Pai cu un antivirus care sterge virusi eu am AVG 9. 0 e foarte bun si sterge virusiibig grinDaca nu, reinstaleaza-ti windowsul

| blue-star a răspuns:

Si eu am avut problema asta acum 2 zile.instaleaza bitdefender si isi face el treaba singur.succes

| Anisia02 explică:

Da, acela cu fotolaughing