| Floriiiiiii a întrebat:

as vrea sa instalez o tema pentru windows xp http://azybh.deviantart.com/art/dream-mod-by-140660683 dar problema e ca nu stiu cum am acel program care imi trebuie pentru teme dar ..nu mi-o poate instala am o tema cu rosu momentan si aceasta nu stiu sa o instalez nu este buna sau imi trebuie alt program eu am auslogics virtual styler este bun?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua! Din cate pot vedea eu este vorba de alt tip de software (ex windows xp, ubuntu...) deci nu cred eu ca veti putea copia tema acea pe xp! Sper ca am fost de ajutor happy