| AlexVelea12 a întrebat:

Buna,as vrea sa ma ajutati cu ceva.Cam ieri ma uitam pe Youtube, pe tableta totul bine...Cand deodata mi se deconecteaza wifi-ul,ba zic o fi de la net,il bag iar, nu merge.Dau acolo sa vad ce e, scrie ca se conecteaza....si am doar o linie la semnal cu toate ca eu normal am 4 linii, fiindca e router-ul in camera mea.Ba zic poate merge pe telefon,ce sa vezi,pe telefon merge,ba mai incerc o data, tot nu merge, am reformatat-o..Tableta.Si nu merge ba..am vrut sa resetez router-ul, dar m-am gandit ca nu are treaba el, avand in vedere ca pe telefon merge wifi-ul. Daca ma puteti ajuta. Tableta este un Utok 900q. Stiu ca nu e cea mai buna, dar isi face treaba, ma uit doar pe Youtube la ea. Funda raspunsului bun.

Răspuns Câştigător
| MitzaaRulzz a răspuns:

E ciudat, de obicei ar trebui sa meraga dupa ce resetezi tableta... Asa am patit si eu, numai ca dupa ce am resetat-o a mers (tableta nu e utok). Mai reseteaz-o o data, daca nu merge inseamna ca e stricat modulul wi-fi, trimite-o la garantie.

| AlexVelea12 explică (pentru MitzaaRulzz):

Am resetat-o din nou, acum merge perfect.Multumesc :3

2 răspunsuri:
| furyzen1 a răspuns:

Incearca sa dai un reboot la tableta, sa pornesti modul avion si sa il opresti (daca ai) si sa redeschizi wifi-ul

sper ca ti-am fost de ajutor