| Emofizicbody37 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de Youtube. Puteti sa-mi dati un nume de Youtube si niste idei de vloguri.Va multumesc.

6 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai am eu niste sugestii.
-VlogSiAtat(asta daca canalul tau o sa fie in principal despre vloguri).
-RomâniaPeNet
-VlogPentruRomâni
-ROvlogs
Sper ca te-am putut ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te apuca de Youtube daca nu ai idei bune.

| AlexandRu_LlexuTzu_1977 a răspuns:

Salut! Prima data ar fi bine sa faci un video in care sa te prezinti. Dupa sa te gandesti ce vrei sa faci... Si sa spui in primul video. FUNDA?

| Anastasia3000 a răspuns:

Ai putea sati inventezi o porecla si la sfarsit sa pui YTB sau YT. Poti face provocari, experimente, minecarft etc.

| AnimalsLover22 a răspuns:

Mie îmi plac DIY-urile, în special room decor-urile, sunt drăguțe. Iar in ceea ce privește numele nimeni nu te cunoaște mai bine ca tine, așa că alege ceva ce te inspiră. Bafta!