| albul a întrebat:

Buna as vrea sa-mi cum un Ipod touch si nu prea sunt decis care este treaba cu internetul.suunt din bucuresti si sunt curios daca am telefonul acesta, internetul este gratis?

Răspuns Câştigător
| roby096 a răspuns:

Pai mha, in primul rand asta nu e un telefon ci e un ipod, un dispozitiv initial creeat in locul mp3-ului, dar a evoluat foarte mult astazi ipod touch fiind un device. So, prinzi internet doar in locurile cu "wi-fi", adica internet wireless, iesi mai bine daca ai un router acasa. Pe acest"telefon", nu poti vorbi trimite sau primi mesaje, decat prin mail, sau daca ai un vecin cu iphone sau ipod, te lipesti de perete, vezi daca ar bluetooth-ul activat, si incerci sa ii trimiti o nota, sau un fisier word. dar e cam greu, pana vede el ce intentionezi sa faci tulaughing
am mai practicat chestia asta prin ore. Deci nu poti introduce o cartela ca sa prinzi net ori unde ci doar in locurile cu wi-fi. acum iti e clar?

2 răspunsuri:
| albul explică:

Da

| WeNDoR a răspuns:

Clar.