| mattyx111 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon pentru gaming si nu am prea multe variante.Trebuie sa aleg intre un smartphone Android iar eu am bani pentru un Samsung galaxy s sau nexus ssau orice tel intre 1000-1300lei sau un Iphone unde pot sa-mi iau un iphone 4 second-hand. Puteti sa-mi ziceti ce ar fi mai bine sa imi iau pentru jocuri.

Răspuns Câştigător
| hummer24 a răspuns:

Eu zic ca oricat de bun ar fi iphone 4 la mana doua nu merita sa-l iei nici cu 600 lei!
Nu stiu ce vrei sa iti iei pentru jocuri, insa daca ma intrebi pe mine zic sa iti iei Nexuswinking