| Elena_Cristina_1979 a întrebat:

Buna happy As vrea sa stiu cam cat costa o tableta? Vreau daca puteti sa-mi dati mai multe modele si pretul dar daca nu doar intre cat si cat variaza. happy Funda

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Specifica te rog, ce doresti sa faci cu ea. Pretul depinde si de functiile pe care le poate avea, dar si de firma producatoare, si la cat timp doresti sa o schimbi.

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Una buna poate sa fie de la 700 la 3000 de lei. Depinde de producator, marime, specificatii tehnice.

| mariusmorariu a răspuns:

Daca nu ne zici cati bani ai sau nu ne dai specificati. nu putem sa iti dam tablete. Uite aici o tableta ieftina si buna http://bit.ly/1cEvhSw