| DoarOana a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot pune o subtitrare permanenta (merge subtitle) la un film deoarece as vrea sa il vizionez pe DVD.

Pentru a schimba formatul fisierului din AVI in DVD folosesc AVS Video Converter. Mi se pare ca este foarte usor de folosit. Credeti ca as putea sa pun si subtitrarea cu ajutorul lui?

Repet, motivul pentru care intreb este deoarece vreau sa ma uit la film pe DVD (care a fost descarcat de pe internet) si as vrea sa am si subitrare la el.

Ofer fundita. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai in format DVD iti ia subtitrarea automat in momentul cand se face conversia! Trebuie doar sa setezi programul sa faca asta!

neluL
| neluL a răspuns:

Uitasem sa-ti spun...vezi ca titrarea trebuiesa aiba exact acelasi nume cu filmul!

| DoarOana explică:

Ma duc sa incerc