| cycyna a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cum pot sterge programul babylon deoarece am incercat si imi spune cannot delete va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Se intampla -> cannot delete pentru ca aveai browserul deschis! Inchide toate programele, inclusiv browserul si apoi Intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Uninstall' (Eliminati) asta e pentru windows 7.

Pentru Windows XP:
Intra in 'Start > Settings > Control Panel' and double click on "Add or Remove Programs". Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Remove' (Eliminati).

Acum trebuie sa-mi spui si ce browser folosesti pentru ca trebuie dezinstalata si extensia din browser de la Unelte->Suplimente ->Extensii

Pentru nelamuriri (foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

Bafta!

| cycyna explică (pentru neluL):

Multumesc foarte mult

| neluL a răspuns (pentru cycyna):

Cu placere! bye, bye wave