| Tedi04 a întrebat:

as vrea sa stiu daca imi comand un cs go de pe eMAG, si il activez pe steam voi avea acces la market?

3 răspunsuri:
| vidii a răspuns:

Nu vei avea acces la market daca nu cumperi nimic direct de pe steam, cel mai usor faci asa:
Te duci la un paypoint ( posta, un magazin cu electronice de prin oras) si ceri 2 paysafecard-uri
Unul de 50 lei (10 eur) iar altul de 25 lei (5 eur)...te duci acasa si codurile acelea le activezi pe steam, apoi iei din steam store csgo si gata

| antiacta33 a răspuns:

CS:GO nu era steam only?

| Interfectorem a răspuns:

Atâta timp cât primești un key valid și îl introduci unde trebuie, da, va funcționa. Totuși, nu aș recomanda să îl cumperi de pe alte site-uri, ci de pe Steam.