| GoGoNaruto a întrebat:

As vrea sa va intreb daca se poate instala un procesor nou in windows xp fara sa reinstalez windowsul.

4 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Procesorul este o componenta hardware, componenta fizica, mai pe intelesul tau trebuie schimbata o piesa in unitate nu in windows, care este parte software. Daca vrei sa.l faci mai mare ii poti face overclock, dar trebuie facut cu cap, intri in bios si faci overclock si maresti puterea procesorului care il ai deja montat in unitate.

| hp8510p a răspuns (pentru krysstal):

L-ai bagat in ceatalaughing

| GoGoNaruto explică (pentru krysstal):

Pana la urma trebuie sa reinstalez windowsul? Si nu vreau sa fac overclock la un amarat de Intel celeron de 2.53 ghz.

| krysstal a răspuns:

Nu este nevoie sa reinstalezi windows