| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să vă întreb de ce nu mai pot proiecta videocplipurile de pe telefon pe televizor. (Ieri puteam si imi apăreau acolo la videoclip 3 puncte unde scria proiectează). Precizez că ambele dispozitive sunt conectate la aceeași rețea de internet și au activate modurile Smart view

Răspuns Câştigător
| AlexMh a răspuns:

Cel mai probabil si-a facut telefonul un update de soft si trebuie sa intri din alta parte. E greu de spus fiindca nu am cum sa vad ce ai acolo, si nici macar modelul tv-ului si al telefonului nu il cunosc.

6 răspunsuri:
| DenizAndreea a răspuns (pentru AlexMh):

Philips-Tv....si telefonul Samsung J5 2018

| AlexMh a răspuns (pentru DenizAndreea):

Philips TV nu ma ajuta, vezi ca scrie modelul pe spatele lui daca nu mai ai cutia sau manualele.

| DenizAndreea a răspuns (pentru AlexMh):

Nu mai pot vedea...televizorul este inclus în perete

| AlexMh a răspuns (pentru DenizAndreea):

Atunci ar trebui sa iti scrie in meniu la sectia de Ajutor, Despre, Informatii, nu stiu cum ai tu notat, de obicei e penultima sau ultima optiune.

| DenizAndreea a răspuns (pentru AlexMh):

Mersi...pt.raspunsuri

| AlexMh a răspuns (pentru DenizAndreea):

Cu mult drag, imi pare rau ca nu pot face mai mult momentan!