| Blondina12 a întrebat:

Buna,as vrea si eu sa imi spuneti un laptop bun de gaming, am buget in jur de 4000lei, va multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asus vezi la pcgarage Romania

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bani aruncati nu merită sa dai 4000 lei pe un laptop, mai bine c umperi un desktop ca la unitate mai usor schimbi piese decat intr-un laptop.

| sierra1 a răspuns:

Vezi pe eMAG așa cum spune colegul de mai sus

| Tudy000 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DW5B7HMBM/
Sau
https://www.emag.ro/......DFQSLXMBM/ (Doar resigilat gasesti, dar are cea mai noua serie de placa video nVIDIA in el, bineinteles nu e cea mai stralucita versiune dar bate cam tot in pretul asta si placa e buna.

| MateiStef a răspuns:

Mai bine iti iei un pc pe piese