| Adela14 a întrebat:

As vrea si eu sa imi spuneti un program de editat poze, care sa aiba urmatoarele functii:
-sa pot schimba scrisul(adica daca scrie ceva pe poza sa pot sterge/schimba)
-sa pot decupa(adica sa pot scoate doar un anumit obiect din imagine.adica daca am o poza cu 10 flori sa pot decupa din poza doar o singura floare)
Pot fi si mai multe programe sau siteuri...nu conteaza.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

PhotoShop, PhotoScape.

| dRk10 a răspuns:

Incearca Photo Scape, nu e deloc complicat si iti indeplineste cerintele

| clauu a răspuns:

Photoshop e cel mai bun

| Stanciu_Sorina_1984 a răspuns:

Phothoshop!

| Adela14 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri! Am instalat PhotoShopCs3, dar nu prea stiu sa il folosesc, asa ca acum trebuie sa caut niste tutoriale! Am instalat si PhotoScape, dar nu sunt prea multumita! Inca odata va multumesc si va urez numai bine! Multi pupici!