| tatiana123 a întrebat:

Buna as vrea si eu un cont de membership pe club penguin. cine ma ajuta va rogggg.

Răspuns Câştigător
| lolo23 a răspuns:

Eu zic sa lasi obsesia asta cu membership la clubpenguin, pentru ca si eu eram innebunita mai demult dupa jocul asta, dar nu se merita sa dai bani sau daca ar avea cineva, cine crezi ca ti-ar da? ca ei au platit si nu prea cred ca ar renunta la ea;))

dar daca chiar insisti sa cauti poti incerca aici : http://conturi.ro/parole/clubpenguin.com/

poate gasesticeva;;);;)

sper ca ti-am fost de folos :) fundita? :X

4 răspunsuri:
| gagaangel a răspuns:

Ca sa fii menbru pe clubpenguin trebuie sa platesti cu bani reali de pe un card pentru cat iti alegi tu din ofertele lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu dau bani...stiu ca este cam ilegal(chiar foarte ilegal) dar folosesc hack-ul care ma ajuta sa selectez cate luni de zile vreau sa fiu membru.

| Miru2004 a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna! Ma poti ajuta si pe mine cu un hack?

| Shiatat a răspuns:

Stiu eu unul. Trebuie sa faci un cont nou poti cu acelasi nume sau altul.
http://ultimatepenguinv4.me/? pg=play&lang=en
Poti vizita evenimentele trecute.
Funda te rog frumos.