| alexalexalex a întrebat:

As vrea un joc ca metin2 sau cabal(funda)

Răspuns Câştigător
| SnicK a răspuns:

4story. CEL Mai tare ca metin.

| MiraTimiriazevskaia a răspuns (pentru SnicK):

Te contrazic. E mai bun metin decat 4 story ca le-am jucat pe ambele. In Metin sistemul de lupta e mult mai bun si mai simplu de controlat si sunt destule chestii in metin pe care nu le poti face in 4 story. Ce-i drept ca in 4story sunt mai nulte misuni si mai multe cautari si teritorii si mult mai multi monstrii

9 răspunsuri:
| amaliax a răspuns:

Baga un seacraftwinking o sa ai o ocupatie de acum pana peste 5 aniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.4story.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4story ie naspa eu zic sa joci tot cabal pentru ca un voc ca, cabal nu o sa mai gasesti (parerea mea ca e cel mai tare joc )imi pare rau ca nu mai ie Muonline ala era tare rauhappy.

| StEaUaVLAD a răspuns:

Salut 4story, League of legend, Counter Strike, World of the warcraft.

| pROMANIA a răspuns:

Ti-as recomanda counter-strike dar ai spus ceva asemanator cu metin deci ar fi talisman. distractie placuta!

| danonino1 a răspuns:

Salut!
Uite aici un server super tare 2014
http://metin2lays.fzn.ro/

| ClaudelBoss a răspuns:

Ati metin2jumpy si vei fii GM daca aduci inca2 playeri