| freestay a întrebat:

Buna,as dori să achiziționez un laptop de gaming pentru facultate și ocazional gaming, bugetul meu fiind de 3000 de lei.Ce puteți să îmi sugerați in aceasta sumă, mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| TFL007 a răspuns:

Eu am ajuns la concluzia ca nu merita, nici pe un laptop de 5000 de gaming, daca iti iei ia unul de peste 4000 si joaca-l doar de pe mouse sau tastatura, ca il faci praf in cel mult un an de zile

| TFL007 a răspuns:

Trebuie curatat de praf la cel mult 6 luni, asta daca vrei sa il intretii cum trebuie, depinde acum, eu ti-as spune ASUS si mare grija cu lichidele langa el, orice picatura iti scapa printre taste mai ales sucuri e pericol mare ( nici nu iti acopera garantia ) oricum de amprente si toate cele tot se murdareste in timp

| AdrianALT a răspuns:

Salut, pentru bugetul pe care il ai, ti-as sugera: https://www.emag.ro/......D198YYMBM/