| BrOnaJeu a întrebat:

Astazi mi-am reinstalat windowsul! Mi-am instalat si display driverul dar cand incerc sa ascul o melodie de pe calculator spune ca nu l-am instalat si cand ascult o melodie pe youtube nu se aude nimic. Care ar putea fi problema? Cum pot sa o rezolv?

Primul raspuns CORECT primestre funda restul multumitiva cu vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie instalata si placa de sunet...

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Simplu.Instalând driver-ul plăcii audio. Dacă ai wingoz 7verifică la actualizări opționale, acolo ai prtecis driverele de care ai nevoie(nu contează că ai sau nu licență la la el, că windows7 NU e xp sau 8). Succes