| Popescu78888 a întrebat:

Buna, astazi mi s-a spart contul de Facebook si am schimbat parola dar de curiozitate daca persoana respectiva era pe contul meu in momentul in care am schimbat parola s-a deconectat automat si la el nu?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După cand ti-ai schimbat parola Facebook iti apare si optiunea "Deconecteaza-ma de pe alte dispozitive".
Daca ai bifat aceasta optiune, da, cel care ti-a spart contul nu mai are acces la el.
Daca nu ai debifat-o el va ramane conectat pe contul tau. (pana se deconecteaza singur).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il deconectează automat dupa ce face orice "miscare" cum ar fi sa intre la mesaje, sa caute persoane etc, deci da, e ca si deconectat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii ca ti s-a spart? Persoana care ti-a spart-o trebuie sa fi avut acces fizic la calculatorul tau. In rest este greu (nu imposibil) dar categoric nu merita efortul.
Am spart si eu cont de Facebook, dar prin intermediul adresei de mail, si e riscant ca iti arata de unde(locatie oras) s-a logat ultima data.