| anonim_4396 a întrebat:

happy Ati observat ca in ultima vreme la "Noutati" vezi numai update-uri de la aceleasi persoane? Ai mai observat ca atunci cand postezi lucruri precum status-uri, fotografii si link-uri, numai acelasi cerc de persoane comenteaza si toti ceilalti par sa te ignore? de ce? Nu stiti cum pot sa fac ca toate persoanele de la mine din lista de prieteni sa vada toate postarile mele..cum se zice ca " Noul Facebook are o setare implicita/default a fluxului de stiri care este activata sa arate automat numai postarile persoanelor cu care ai interactionat de curand sau cu care ai interactionat frecvent. Deci ce trebuie sa setez ca sa vada toata lumea ce postez eu! fundita :*

1 răspuns:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Stiu la ce te referi dar din pacate nu stiu raspunsu. Daca afli, anunta-ma te rog si pe mine tongue