| LicuriciPlici a întrebat:

Atunci cand vreau sa scot o pagina sau un text sau o imagine la imprimanta imi scoate in functie de text imagina etc adica color sau alb-negru.Cum pot schimba culorile adica daca vreau ca o imagine sa iasa alb negru cum fac? La imprimanta nu exista niciun buton care sa schimbe culorile.Ma gandesc ca trebuie sa umblu la setarile imprimantei din calculator dar nu stiu unde.
Imprimanta:HP Deskjet F2480
Multumesc.

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In principiu, orice imprimanta are un buton care, daca il apesi, face imprimanta sa scoata doar documente alb-negru. Eu am Epson si butonul are, langa el, o picatura neagra. Uita-te si tu in manualul de instructiuni al imprimantei si vezi ce zice in sensul asta.