| Mirela198 a întrebat:

Buna :* aveam fisiere importante in local disk D,am instalat un program si a aparut o denumire de la acel program in locul lui(local disk D), iar dupa ce am dezinstalat programul a disparut denumirea de la program si a aparut inapoi local disk D dar gol. Mai pot recupera cumva fisierele din local disk D? fundita la raspunsu care m-a ajutat

4 răspunsuri:
| StasN9 a răspuns:

Salut,uitete in cosul de gunoi daca sunt. daca nu iti spun cum sa restabliesti fisierele

| Mirela198 explică (pentru StasN9):

Nu sunt sad

| Mirela198 explică (pentru StasN9):

Nu sunt

| StasN9 a răspuns:

Adaugama in Skype..iti dau o prograa cu care poti intoarce fisierele inapoi
Skype meu suprovici09