| Andreee a întrebat:

Azi am aprins laptopul, am vazut ca are putina baterie si m-am dus sa iau incarcatorul. Pana sa il bag la incarcat acesta s-a stins. Am conectat incarcatorul dar ledul nu se aprine, si nici laptopul. Care ar putea fi problema? Laptopul este destul de nou, are aproape un an. Credeti ca daca l as reformata ar merge? Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa il reformatezi daca nu se deschide? Scoate bateria si pune-o la loc.Au fost cazuri cand scotand bateria si punand-o la loc, si-a continuat incarcarea.