| anonima237 a întrebat:

Bună!
Azi mi-am cumpărat o cartelă Vodafone, dar nu știu cum să o activez...
Help!

4 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Cartela sau cod de reincarcare?

| cfrtobias a răspuns (pentru aXy99):

La cartela n-are ce activa doar sa faca mai mic sau mai mare pentru telefoanele mai noi mici, altfel ori nu e bun numar si au la altii da nou nout n-are cum cred...

| aXy99 a răspuns:

Daca esti in Vodafone apelezi *144*COD_DE_REINCARCARE# si activezi o optiune (altfel vei pierde creditul din cateva mesaje).

| Mascarici07 a răspuns:

Doar cumpara un cod de reincarcare si baga codul. Daca ai gasit cartela pe jos poate ca a expirat sad.