| Madi11 a întrebat:

Buna azi mi-am luat un ipad 3, si vreau sa-mi iau jocuri, eu stiam ca la iphone e install sau ceva de genu si la ipad nu stiu ce trebuie sa descarc pentru joc aplicatia respectiva in afara de app store si de unde o descarc, va rog ajutati-ma nu conteaza si free si cu bani!

3 răspunsuri:
| ScheißeBeMine a răspuns:

Cat a costat ipad-ul?hee hee

| Madi11 explică (pentru ScheißeBeMine):

Pai a fost doar cu wifi simplu 21 de mil

| Silviu_Pantelimon_1990 a răspuns:

Uite,daca ai Android descarca pe pc-ul tau in program numit Android Injector.
Pe urma cauti aplicatii android pe google, le downloadezi, conectezi cablul de date, si le transferi... dupa care le instalezi.happy bafta