| Vladoiu_Nicoleta_2001 a întrebat:

Buna baieti am si eu o intrebare pentru prea cunoscatori.azi am incercat sa resetez un telefon LG cu un program LG tools si din pacate la jumatatea resetarii a dat oeroare si acuma nu se mai aprinde deloc telefonul.se mai poate face ceva?

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Daca nu mai da nici un semn de viata, v-a trebui dus la un centru specializat, unde, cu ajutorul unor ustensule specifice, se poate readuce la viata.procedeul se numeste "bootloader ressurection.eu detin una dintre acele ustensile care se numeste "riff box"

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din PĂCATE, va trebui să duci telefonul la un Service pentru resoftare sad

Toate cele bune!