| CatzPopularity a întrebat:

Buna c: Mi-am luat niste casti cu microfon incorporat(are un singur jack). Se aude bine dar microfonul nu merge. Am crezut ca e vina castilor dar, am luat un alt microfon(normal nu incorporat care mergea pe calculatorul meu) dar nici ala nu functiona.
Am Windows 7 si am incercat chestia cu "Sound" si "Show Disabled Devices" si tot nu merge. Am un laptop Acer Aspire V5-552G...
Nu stiu ce sa fac >

2 răspunsuri:
| GN_Adi_1999 a răspuns:

Uita-te la setari cand bagi castile! Am Windows 7 Ultimate! Apar acolo niste prostii si printre ele ceva genul:Mic on (P.S. Bifezi)

| CatzPopularity explică (pentru GN_Adi_1999):

Dar atunci cand bag castile nu imi apare nimic. Nici o notificare sau ceva cu mic on