| AnnღdraaღaaaA a întrebat:

ca telefon am lg gd510. cand fac poze suna straight face am tot umblat prin el sa opresc sunetul dar fara rezultat. apoi am fost la o colega si nea facut poze cu telefonul meu mie si unui prieten, dar nu a sunat. nu aveti vreo idee sa nu mai fie sonor? [ pentru cei care zic sa las telu p silentios ca nu mai suna camera, nu merge tongue ]] funda

1 răspuns:
| GangstaLuv a răspuns:

Deci,deschide camera foto, si da la optiuni si setarile camerei.Asa am la telu meu