| gtaandrei a întrebat:

Calculatorul meu a inceput sa aiba frame drops in jocuri, pe care eu nu le aveam din cauza temperaturilor(procesorul se incalzeste la 80 de grade si imi da throttle). Daca stati in Timisoara....de unde imi pot cumpara pasta si alcool isopropyl, dar fara comanda?

Răspuns Câştigător
| Superior a răspuns:

Cel mai probabil n-ai un cooler capabil si trebuie sa iei unul ca lumea. Iti recomand https://www.pcgarage.ro/coolere/zalman/cnps10x-optima/,si eu am un FX8370-E si il tine in 20C idle si 40C in jocuri.

3 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Ce procesor ai? Ce placa video ai?

| gtaandrei explică (pentru Superior):

Fx 8350, r9 380 4gb vram, 8 gb ram si celalalte nu mai conteaza

| Superior a răspuns (pentru gtaandrei):

Https://www.youtube.com/watch?v=ZLnjgWHJ2UI&t=12s chiar 35C jucand Titanfall 2.