| HappySadness a întrebat:

Calculatorul meu este posedat si te tot aude ca si cum as baga si as scoate stick-ul incontinuu(cu toate ca nu are niciun stick) Cum pot sa scot sunetul?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Start -> Control Panel -> Sound -> tabul Sounds -> dai scroll pana gasesti Device Connect si Device Disconnect si selectezi mai jos sunetul pentru fiecare sa fie NONE -> Apply -> Ok.

6 răspunsuri:
| terorvlad a răspuns:

Trebuie sa fie BOTEZAT... nu. stai... BOOTAT

Răspuns utilizator avertizat
| sheamus12 a răspuns:

Opreste System Sound din mixer.

| Valentin987654321 a răspuns:

Opreste sunetul...

| HappySadness explică (pentru Valentin987654321):

Pai vreau sa ma uit la un film, si nu pot opri sonorul de tot. Cum fac sa il opresc doar la aia?

| Ottakringer a răspuns (pentru HappySadness):

Daca nu merge nici prin restart ti-as sugera sa mergi la un service cu el happy