| anonim_4396 a întrebat:

Calculatorul meu nu stiu ce are! Are doua saptamani de cand i-am instalat windowsul ( windows 7),(era a doua aoara ) si acum imi da ca sistemul este corupt cand depaseste 30 grade si mi se face ecranul albastru si nu o mai ia! Ce poate avea?

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Buna. haide sa incepem cum trebuie. scrie te rog configuratia calculatorului tau.
scrie ce versiune de windows folosesti din gama 7
si daca se poate spune daca windows e activat si isi face update. de moment ar fi ideal daca ai scrie ceea ce am cerut.

| iRunii a răspuns:

Buna, Pai s-ar putea sa fie ceva stricat prin Calculator sau sa nu fie windowsul bun! Incearca sa iei unu bun!

| demon1988 a răspuns:

Instaleaza-ti un alt windows si de preferat sa aiba licenta si inca ceva vezi configuratia calculatorului apoi in functie de asta hotarasti ce versiune din gama windows 7 ti-ar fi ce-a mai potrivita daca nu te pricepi parerea mea este sa cauti pe cineva in domeniu

| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Reincerca o reistalare de windows.

| Anonimcunoscut123 a răspuns (pentru gelu1970):

Windows 7 starter,

| gelu1970 a răspuns (pentru Anonimcunoscut123):

Si configuratia pc?

| Anonimcunoscut123 a răspuns (pentru gelu1970):

Nu

| gelu1970 a răspuns (pentru Anonimcunoscut123):

Ady calculatorul il poti folosi? in caz afirmativ lasa-mi un id de yahoo si vorbim.