| Ovidiu a întrebat:

Can dvreau sa instalez un Windows 7 pe un laptop Samsung mi se intampla urmatoarea: introduc DVD, mil booteaza, scrie Windows is loading files, imi arata start-up-ul de la Windows 7 iar dup, uneori, se restarteaza. La fel si cu Windows Vista. Ce se intampla, oare e ceva din BIOS?

3 răspunsuri:
| Cosming a răspuns:

Spune-mi te rog ce laptop ai (configuratie), de cat timp il ai si daca ai avut vreodata probleme cu el (sa umbli prin service)

| Ovidiu explică (pentru Cosming):

Nu este al meu, ci al unei cunostinte. este cumparat de anul asta. E un Samsung: Procesor inter core i3 2.2 GHZ, 4GB RAM.
Acum am resit sa-l instalez dar totusi imi dadea niste restarturi. Acum am reusit
.

| Cosming a răspuns:

Ma bucur ca ti-ai rezolvat problema happy