| xLoveex a întrebat:

Cand aprind calculatorul imi apare o casuta in care trebuie sa scriu parola, dar nu am parola asa ca dau Ok si se deschide. Unde trebuie sa dau ca sa nu mai apara >casuta?

2 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Apesi tasta Windows si pe urma R (sau te duci in run: START/Run) si acolo scrii comanda asta fara ghilimele: "Control Userpasswords2" si de acolo debifezi optiunea "Users must enter a user name and password to use this computer." OK.

| ChrissD a răspuns:

Trebuie sa intri in start- control panel - administratori - si setezi de acolo.