| MarianCristianChisC a întrebat:

Buna,când caut ceva pe youtube îmi scrie asta fundă cine ştie ce trebuie să fac!
500 Internal Server Error

Sorry, something went wrong.

A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.

If you see them, show them this information:
AB38WEMaE2qwUESl-Jd0TjHRQGndtvhzGe2SyuUX0aTMfbbpkZsjytbJ uhS0
aEf6xhr6CGYgNeSykEj7B9LbCk4FL8K1SvOpJbiWWSocAk_PQcCNF4d9 J-gh
USH3RuQFFwqRKGMDKZZaL_lGIdnvL_ff8DbVKGxNDVPThunF5FJRSiK5 CACb
4EWR59kQY8AmAVCHCadiVpuF0srr0LwA6TtLPQ-A1HcwjKAVK9Glapcg VroZ
yuT32qVK6IzneoS0R0ft2NtsvbokQ4tB2hfwvmAyeQE66fOWgthH99rD fq6Z
Xa1F45Fyjp-gZOqjg__9RQJFODdBuq2ogcPWyVuiQm5v4UOhNb6CE7M1 wxPi
InvHPWNn4KHWgXHlTruPrxDe7_uMj-EjWTG7GDhH78RT1lmwrR9wVJky uX7b
8IKEmlY9eUxWbzRrqgzC2sFGZJLWKaup2RJKYnYIe0Xjn-ZqssS3XY3v I1t0
mS33NkxER-aUYV9AZ45RtzQ5vdLgF3aNcSpHvM6q-fV_yRq8x7hl2PLz _cis
8NwNjCXv3K8AvA6ZV-qxEc_sOslaROTF2-x5Zims0lFc7w_zg2ZSQ0Wc Kt7f
O5Sx4Sg4WfDQO3xVyNVpCUsj4ofRmzNAoHIq8AYQfpAVaUmc05bsLnhn lEoC
V-umRanu8vhCQkntBe10MSVnSrp_j1oBv3Ct9vjhP5s_RqKHcxoRULNq LPvz
ECeJNOkiJMgdUznftTQxNf5nIhgUy-ho4rCWwQFsARC-Kbk6SnhV8S9E 1Qmm
dCENJywMFky98QbstMXWIeyw8DRQR56mhTMc3VZTbsCv0hgs3M-o8hOI Mymn
YwMm8yYfiTGE0IPNfjIMSNgj0YaR526yaALYEAxCgHYMXH87uVhA3WlQ gAJ1
3dPUCVTUkN9p8XQFM1OzZHK022ZFbXJ7a-6wbddWYtDQbuDU5ifsk-Na Ll7g
OoXWXuQQVh2_pIvJNwgASO3KAVdjnyJBsbX4t69bXVldedaHUMBdSXUX zL87
-MUIrdW2fYhS2s4YzwL7PB6OQIBJC8g4e5diTmpaJ7lzVJKRTvBrvYtE rigU
6Ur8xofo2bCBUbpnFC6gKYKCEe7EfH1EYGtQelLR3GjojGCCiVLqIORh 9MNI
KozE5qUM28VeCrAB8or6mGYaR6ph7paWCCRRkrep87xyEyJ2bdsKN5ew cKhI
WXazjzGS5xPocfJ9fw2qG7HB5DetVnsBDN456ibgzKkm0PvS8OmDiwWt QIBU
ku84FPPeVUT3z40efwpXX8zY9uXCcaxUnPTsv5PQGfRSBcf-p712z6n4 lFVq
4wiN2aFb45nkcYF_yi7g_PqppahDNUPW7glyDz6LZAmoAj21ZNkoYYyD xqTH
o2suvkoQBrBf8_keDyzuQERc-wELBt7dx2WY-ITX4IlanmSIE-jrDuLS bJD3
JuCrSgo0Nq26uFSfS-pTa_9ldgPUDbDwfi5IfIKfMEHbiwRqI9D-FFeZ Vrlj
wcvuEa5OEMUeW0bVc7z3Ul3WM8LJtePLwpMe96EKewrRwk4h4q8zyYjS tEBx
KJ9spoD5DFOdkMu2ToZUPLNyN6iFofsfU9cCs7RGPhP2bfPR2Q7KOS7L Igd-
J8AuL9EwEys7Q43DOKk3-DUVn5UxcZ0cEQimNHDjUJfm14eFy_-T2Djp Q7by
tOef-ezzXNq3lqYhJ7vWT0n1H2mnbbPkpyEidNzfFEJKlz_IKzEkAgD0 Xs_p
y7B6eJuB_JtCv_dRKP2UaeodfxXFzOiNb4tmx9BwPWefrVznAb90UQwR g4Y_
rEGkojDgqRHW2giJviClX58NnNrmb0sNMLqNR9HMf3tQ8_5ZQhKCWwH1 DnDz
A67iYg6Pp9cMO7zbrv7vd1km3UTq5m50b_BxvI_pM6CxQ1UH6PSOLntt e-M2
XuknNyCUzm-pu5xIRVofBwrnMyE3SDnYgIdaXMa0ZxnBfab4WKAOV8Sg tjqE
brqlPyMZc-EiBPzbbij1E9_WIknSP5efAWkeOH8YOeFW8YXMyzhmJpAX ABPY
fw_cleQcrJeiG_BcZdGV_sSz7EheJVJra-ooO6b7Kk9PrFj3pvpHsRrt qLoD
YHjLGYJeycaCa0lA8Qul2113WeoGfxF7TaNVl0F9olSQ_yun1BGCC8XN 19HB
7FUJuZ1miPZQ2qIwau4gNWy4JUL5ea78-z3ooey6m1QIIW87shYVjxdg CfzM
2PmNz8S7XnGGb_mADzcSu0g33BUOI20dU0kuCOuLKwcWTeP1kSlSErp7 sral
1Z36jQ7XuACxMUXvrFNS9AYoHnsQgHx1fpICLoXJfPrl8H9pSLN3IirS h9R_
2LFFSqQP9L3ksfo476A-Wuvg6UyAt8VpFlZvwOhiB2gMuTNvWXIqQtCX dEv5
8_WIM6nBxPWu9_YLqxHXhFIOnFzAIEU8ihZEsX_usewlIw6ShLv3Nudk NtOc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si mie imi face asa de 30 de minute, e o problema de la ei, lasa ca o vor rezolvawinking

| wolverine13 a răspuns:

E problema cu youtube-ul.