| DiannaDia a întrebat:

Cand conectez iPhone-ul la pc prin cablu usb, nu-mi apare nimic. Adica, imi apare ceva. Doar sa pun pozele din telefon pe pc. Atat. As vrea sa intru pe iTunes sa-mi pun niste melodii pe el. Trebuie sa instalez ceva?

Răspuns Câştigător
| razvitzi a răspuns:

Pai intai de toate trebuie ca itunes sa recunoasca telefonul tau! iti apare telefonul in itunes?

6 răspunsuri:
| DiannaDia explică:

Menitionez ca am iTunes pe pc.

| DiannaDia explică (pentru razvitzi):

Gata.Am rezolvat!

| razvitzi a răspuns (pentru DiannaDia):

Pai intai de toate trebuie ca itunes sa recunoasca telefonul tau! iti apare telefonul in itunes?

| razvitzi a răspuns:

Itunes!

| DiannaDia explică (pentru razvitzi):

Am itunes pe pc.

| DiannaDia explică (pentru razvitzi):

Da,imi apare.

| razvitzi a răspuns (pentru DiannaDia):

Library>music tragi aici melodiile care le vrei sa le muti in telefon. cand termini dai sync!