| zuzulici123 a întrebat:

Cand deschid pagina de net si dau sa scriu cv pe google imi apar niste add-uri (reclame aiurea, care ma directioneaza spre anumite site-uri) fff enervante, si imi apare in coltul din dreapta skip this add dau pe el, intru pe pagina care doresc iar nu dupa mult timp iar imi apar.Am dezinstalat chestia aia din control panel dar imi apare in continuare, nu reusesc sa scap de ea; vreun sfat?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti? Ce windows ai? Antivirus ai? ce model? Vreau detalii! Cand deschizi windows-ul iti apare ceva pe desktop?
Daca ai putea sa-mi faci si un printscreen la browser, ar fi bine sa vad cate toolbaruri ai!

| zuzulici123 explică:

Browser-internet explorer 8, antivirus-norton,pe desktop nu imi apare nimic, doar cand deschid pagina de net apar, toolbaruri nu am, windows xp dar nu stiu exact de care.