| Crisstinayy12 a întrebat:

Cand imi incarc telefonul prin laptop se incarca greu. Dc?

Răspuns Câştigător
| tintareco a răspuns:

Din cauza încărcătorului care, trebuie să alimenteze şi acumulatorul laptop-ului şi dacă tocmai te foloseşti de el şi laptop-ul. Dacă încarci de la un pc, încărcarea merge mai repede pentru că, pc-ul are o sursă puternică. Sper că ţi-am fost de folos.

2 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

E normal sa fie asa.Nu e nimic defect.

| EliChan a răspuns:

Laptopul nu are aceeasi putere de alimentare ca cea a incarcatorului.
Cablul usb este mai mult facut pentru transferarea datelor de la telefon-laptop si viceversa